16469
15755
10618
9098
Av Tüfeği Tamir Bakım ve Kaplama


      Av tüfeklerinde kullanmayla ve uygun olmayan depolama zamanları içinde namlu kaplamaları ve alüminyum parçalarda deformasyon, yüzeysel çillenme karıncalanmalardan dolayı yüzeysel bozulmalar meydana gelir.

     Uygun zamanlarda namlu, gövde kaplamalarının yenilenmesi tüfeğin uzun süre kullanılmasını sağlamakta olup, tüfeğinizin değerini arttırmaktadır. Biz DEMKA SİLAHÇILIK olarak :

      • Namlu siyah-beyaz krom kaplama

      • Alüminyum aksamlara Eroksal veya siyah-beyaz krom

      • Müşterilerimizin isteği doğrultusunda özel kaplama çeşitleri İle kaplama hizmetlerimizi yetkili teknik personel ile yapmaktayız.


Bunların yanısıra: deniz kenarı, sahil bölgeleri, aşırı nemli bölgelerde avcı kardeşlerimizin av tüfeklerine özel katkılı siyah krom kaplama yaparak garantili olarak kullanıma sunmaktayız.


Dipçik kundak (Ahşap Aksam) cilalama: 

Av tüfeğini taşıyan tamamlayıcı parçalardan en önemlileri dipçik ve el kundağıdır. Estetik açıdan ahşap olmalarında büyük önem vadır. Bununla beraber çabuk kırılma, çatlama, çizilme çok fazla olan parçalardır.DEMKA SİLAHÇILIK olarak kırılmış, çatlamış olan dipçiklerinizin kalitelerine göre, en ekonomik imal edilmekte olup isteğe göre özel dipçik, yanaklı, açılı ,uzun, kısa vs olarak imal edilmektedir.

Dipçik ve kundak takımlarımız kaliteli fırınlanmış ceviz ağacından en kaliteli desenliden, ekonomik fiyat seçenekleriyle imal edilmektedir.

Arıza Giderme Onarım :

Av tüfeklerinin mevcut arızalarının öncelikle tespiti, orjinal malzemenin takılmasını sağlamaktayız. Orjinal yedek parçası bulunmayan parçalar birebir imalatı yapılarak firmamız garantisinde arıza giderilmektedir.

Nakış ve Gravür İşleme :

Av tüfeği namlularına bölgesel diğer metal aksamlara komple veya bölgesel en uygun nakış işleme ve gravür işleme yetkili personelimizce yapılmaktadır.

Okunma Sayısı : 15756

Demka Silahçılık olarak RUHSATLI SILAHLARINIZA;

Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Nakış isleme - Gravür işleme 
Altın kaplama
Titan kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
"Silahını seven, silahına gönül veren" dostlarımıza hiznet vermekten Onur ve Gurur duyuyoruz...

Balıkesirde Silah seven, silaha gönül veren dostlarımıza: silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak, orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak ve teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek için ALTIEYLÜL İLKOKULU arkasındaki işyerimizde sizleri bekliyoruz.

MKE Mermi Bayii olan DEMKA SİLAHÇILIK LTD.ŞTİ. MKE menşeili tüm 9 mm - 9 mm Kısa - 7,65 mm - 9,65 mm (special) - 6,35 mm - 9,65 mm Normal S&W  mermi çeşitleriyle hizmetinizdedir.

GÜVENLİK OKULLARINA, ASKERİ BİRLİKLERE ve DİĞER RESMİ KURUMLARA MKE MERMİ SATIŞI YAPILMAKTADIR...

Balıkesir Silah Kaplama  |  Balıkesir Av Tüfekleri  |  Av Fişekleri  |  Çakı ve Bıçaklar  |  Site içi arama  |  Av Aksesuarları


...WEB SİTEMİZDEKİ SİLAH RESİMLERİ TEŞHİR AMAÇLIDIR...

   
DEMKA SİLAHCILIK
Silah Tamir, Krom Kaplama, Gravür Kaplama, Av Malzemeleri
Aktif Ziyaretçi : 2 | Bügün Tekil : 138 Toplam Ziyaret : 4150419