16467
15755
10617
9097
Altın Kaplama

RUHSATLI SILAHLARINIZA;
Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Nakış isleme - Gravür işleme 
Altın kaplama
Titan kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
"Silahını seven, silahına gönül veren" dostlarımıza hizmet vermekten Onur ve Gurur duyuyoruz...Altın kaplama iki ayrı yöntemle yapılmaktadır. Bunlar elektroliz ve kimyasal kaplama yöntemleridir. Elektroliz yoluyla yapılan nikel/altın kaplama, belirli bir mikron kalınlıkta nikel üzerine, yine belirli bir mikron kalınlıkta altın kaplanmasıdır.

Kimyasal nikel/altın kaplama yöntemine göre çevre şartlarına ve darbelere daha dayanıklı bir yapı sunan elektrolitik nikel/altın kaplama yöntemi, özellikle konnektör uçları gibi hareketli ve mekanik aşınmaya maruz bölgelere uygulanır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan elektrolitik nikel/altın kaplama daha yüksek iletkenlik katsayısına sahip olmasına karşın, geniş yüzeylere uygulandığında kırılganlık özelliği de artmaktadır. Elektroliz yoluyla yapılan kaplamanın maliyeti de yüksek olmaktadır.


Okunma Sayısı : 10618

Demka Silahçılık olarak RUHSATLI SILAHLARINIZA;

Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Nakış isleme - Gravür işleme 
Altın kaplama
Titan kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
"Silahını seven, silahına gönül veren" dostlarımıza hiznet vermekten Onur ve Gurur duyuyoruz...

Balıkesirde Silah seven, silaha gönül veren dostlarımıza: silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak, orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak ve teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek için ALTIEYLÜL İLKOKULU arkasındaki işyerimizde sizleri bekliyoruz.

MKE Mermi Bayii olan DEMKA SİLAHÇILIK LTD.ŞTİ. MKE menşeili tüm 9 mm - 9 mm Kısa - 7,65 mm - 9,65 mm (special) - 6,35 mm - 9,65 mm Normal S&W  mermi çeşitleriyle hizmetinizdedir.

GÜVENLİK OKULLARINA, ASKERİ BİRLİKLERE ve DİĞER RESMİ KURUMLARA MKE MERMİ SATIŞI YAPILMAKTADIR...

Balıkesir Silah Kaplama  |  Balıkesir Av Tüfekleri  |  Av Fişekleri  |  Çakı ve Bıçaklar  |  Site içi arama  |  Av Aksesuarları


...WEB SİTEMİZDEKİ SİLAH RESİMLERİ TEŞHİR AMAÇLIDIR...

   
DEMKA SİLAHCILIK
Silah Tamir, Krom Kaplama, Gravür Kaplama, Av Malzemeleri
Aktif Ziyaretçi : 2 | Bügün Tekil : 132 Toplam Ziyaret : 4150303