Her türlü teknik donanım yedek parça, imalat, nakış işleme, krom-altın kaplama hizmetlerimiz yetkin teknik personelimizce yapılmakta olup, hizmet yarışında olmaktan onur duymaktayız.

         Silah almak, bulundurmak, taşımak veya imal etmek kanunlar ile tespit edilmiş, SİLAH TAMİR VE BAKIM YAPMA yetkisi de yine kanunlarla sınırları çizilmiş, yetkilendirme yapılmıştır. Buna göre tabanca, yivli ve yivsiz av tüfekleri, spor amaçlı kullanılan havalı tüfek ve tabancalar, bunların donanımlarını tamir eden ve boyayan (krom kaplama, meneviş vs.) üzerine nakış ve işleme yapan işyerlerinin çalışma izni 91/1779 sayılı resmi gazete ve kararname ile "SİLAH TAMİR, BAKIM, ONARIM, İŞLEME YAPMA" izin belgesi yürürlüğe girmiştir.

Belgemiz "T.C İçişleri Bakanlığı EGM B.05.1.EGM.0.11.04.03.62705 sayılı "SİLAH TAMİR BAKIM YAPMA İŞLETME AÇMA" ruhsat belgesidir. Bu belge ile DEMKA Silahçılıkta yetkili kişi Kasım Demirezen'dir.

       Siz Silah seven, silaha gönül veren dostlarımıza silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek silahını sevenlere hizmet etmektir.
Demka Silahçılık olarak RUHSATLI SILAHLARINIZA;

Her türlü tamir ve bakım 
Beyaz krom
Siyah krom
Nakış isleme - Gravür işleme 
Altın kaplama
Titan kaplama
Füme kaplama çeşitleriyle 
"Silahını seven, silahına gönül veren" dostlarımıza hiznet vermekten Onur ve Gurur duyuyoruz...

Balıkesirde Silah seven, silaha gönül veren dostlarımıza: silahına en iyi periyodik bakım onarım yapmak, orijinal yedek parça ve aksesuarlar sunmak ve teknik yardımda bulunarak silahınızı daha bakımlı daha kullanışlı hale getirmek için ALTIEYLÜL İLKOKULU arkasındaki işyerimizde sizleri bekliyoruz.

MKE Mermi Bayii olan DEMKA SİLAHÇILIK LTD.ŞTİ. MKE menşeili tüm 9 mm - 9 mm Kısa - 7,65 mm - 9,65 mm (special) - 6,35 mm - 9,65 mm Normal S&W  mermi çeşitleriyle hizmetinizdedir.

GÜVENLİK OKULLARINA, ASKERİ BİRLİKLERE ve DİĞER RESMİ KURUMLARA MKE MERMİ SATIŞI YAPILMAKTADIR...

Balıkesir Silah Kaplama  |  Balıkesir Av Tüfekleri  |  Av Fişekleri  |  Çakı ve Bıçaklar  |  Site içi arama  |  Av Aksesuarları


...WEB SİTEMİZDEKİ SİLAH RESİMLERİ TEŞHİR AMAÇLIDIR...

   
DEMKA SİLAHCILIK
Silah Tamir, Krom Kaplama, Gravür Kaplama, Av Malzemeleri
Aktif Ziyaretçi : 4 | Bügün Tekil : 130 Toplam Ziyaret : 4150240